Prípravky

2019 / 2020  PRÍPRAVKA – U11

 OBFZBB skupina „C“

 

23. marca 2020
„Sezóna predčasne ukončená
pre COVID-19 ochorenie“

Viac o rozhodnutí tu :

 

Turnaj prípraviek ObFZBB v telocvični ZŠ v Nemeckej (26.1.2020)

Mužstvá :
Podkonice, Nemecká, Brusno, Medzibrod a Partizán Čierny Balog

Výsledky :
BRUSNO – Nemecká 8:1 (Ondrejkov 3, Chromek, Valach, Barla, Padúch, Krupa)
BRUSNO – Čierny Balog 2:0  (Ondrejkov 2)
BRUSNO – Medzibrod 5:1 (Sokol, Kovalík, Krupa2, Barla)
BRUSNO – Podkonice 3:1 (Ondrejkov, Padúch 2)

Umiestnenie :
1. miesto

Zostava :
Macák Lukáš, Chromek Michal, Padúch Tobias, Valach Andreas, Ondrejkov Lukáš, Hronec Samuel, Barla Matej, Kovalík Jakub, Sokol Juraj, Krupa Tomáš

Tréner :
Mgr.Jaroslav Valach

Gratulujeme

zdroj článku : https://www.obfzbb.sk

„ObFZ Banská Bystrica už tradične každý rok v zimnom období organizuje pre mládež zimné halové turnaje. Konkrétne v poslednú januárovú nedeľu 26.1.2020 sa v telocvični v Nemeckej konali turnaje prípraviek, ročníkom narodenia 2009 a nižšie. Teší nás zvýšený záujem, kde sa oproti vlaňajšku prihlásilo viac družstiev a komisia mládeže, aj na základe pripomienok a návrhov klubov nakoniec zvolila formát, kde sa odohrali tri samostatné turnaje po piatich účastníkoch systémom každý s každým a dĺžka jedného stretnutia bola 1 x 15 minút bez striedania strán. Chlapci aj dievčatá ukázali svoje futbalové umenie v plnej kráse a zápasy mali dobrú úroveň. Zároveň z týchto chlapcov a dievčat vzíde výber ObFZ, ktorý nás bude reprezentovať dňa 14.4.2020 na turnaji oblastných futbalových zväzov vo Zvolene.

Skupina hraná od 9:00-12:00 hod.:

Konečné poradie:                                    body         skóre

  1. FK – 34 Brusno – Ondrej                   12b.          17:3
  2. ŠK Partizán Čierny Balog                    7b.         17:4
  3. FK Podkonice                                      7b.          13:8
  4. FK Sokol Nemecká                              3b.          9:23
  5. TJ Sokol Medzibrod                             0b.          5:23

Výsledky zápasov: Brusno – Nemecká 7:1; Podkonice – Medzibrod 4:0; Čierny Balog – Brusno 0:2; Nemecká – Podkonice 3:6; Medzibrod – Brusno 1:5; Podkonice – Čierny Balog 2:2; Medzibrod – Nemecká 4:5; Brusno – Podkonice 3:1; Čierny Balog – Medzibrod 9:0; Nemecká – Čierny Balog 0:6.

O druhom a treťom mieste pri remízovom vzájomnom zápase rozhodlo skóre v prospech Čierneho Balogu.“


4 . Turnaj – Medzibrod  12.10.2019

FK 34 Brusno-Ondrej  3 : 1 OFK Slovenská Ľupča
G :  Ondrejkov, Valach, Kovalík
FK 34 Brusno-Ondrej  2 : 0  TJ Sokol Medzibrod
G :  Valach 2x
FK 34 Brusno-Ondrej  3 : 0 TJ Sokol Medzibrod
G :  2x Ondrejkov, Krupa

 


3 . Turnaj – Ľubietová  28.9.2019

FK 34 Brusno-Ondrej  1 : 0  OFK Slovenská Ľupča
G : Valach
FK 34 Brusno-Ondrej  2 : 0  FK Baník Ľubietová
G :  2x Valach
FK 34 Brusno-Ondrej  7 : 0  TJ Sokol Medzibrod
G :  Ondrejkov 3x, Barla, Kovalik, Valach, Chromek.M

HRÁČI : Macák Lukáš, Chromek Michal, Seifert Šimon, Ondrejkov Lukáš, Valach Andreas, Krúpa Tomáš, Barla Matej, Sokol Juraj, Hronec Samuel
TRÉNER : Mgr. Jaroslav Valach


2 . Turnaj – Slovenská Ľupča  21.9.2019

FK 34 Brusno-Ondrej  5 : 1 OFK Slovenská Ľupča
G : 5x Valach
FK 34 Brusno-Ondrej  1 : 2  FK Baník Ľubietová
G : Chromek M.
neúčasť –  TJ Sokol Medzibrod


1 . Turnaj – Brusno  14.9.2019

FK 34 Brusno-Ondrej  4 : 0 OFK Slovenská Ľupča
G : 2x Seifert, Valach, Uhrík
FK 34 Brusno-Ondrej  12 : 0  TJ Sokol Medzibrod
G : 4x Valach, 4x Seifert, 2x Barla, 2x Macák
FK 34 Brusno-Ondrej  3 : 1  FK Baník Ľubietová
G :  Barla, Valach, Kovalík

2019-2020 – Prípravka U11

HRÁČI :  Macák Lukáš, Kovalík Jakub, Barla Matej, Chromek Michal, Sokol Juraj, Hronec Samuel, Valach Andreas, Seifert Šimon, Uhrík Pavol
TRÉNER :  Mgr. Jaroslav Valach


2019 / 2020  PRÍPRAVKY – U11
ROZDELENIE :

Skupina A:  TJ Tatran Polomka, ŠK Partizán Čierny Balog, ŠK Partizán Čierny Balog B, FK Sokol Braväcovo
Skupina B:  OFK Slovan Valaská, FK Brezno, FK Železiarne Podbrezová, FK Rakytovce (ihrisko Nemecká)
Skupina CFK-34 Brusno – Ondrej, FK Baník Ľubietová, TJ Sokol Medzibrod, OFK Slovenská Ľupča
Skupina D:  ŠK Selce, FK Šalková, FK Podkonice, ŠK Obecný podnik lesov Poniky
Skupina E:  TJ ŠK Sokol Jakub, ŠK Sásová, ŠK Badín, Jupie B, MFK Dukla B.