2021-2022 ObFZBB U11

2021 / 2022  PRÍPRAVKA – U11

 OBFZBB skupina „C“


MUŽSTVÁ :

FK34 Brusno – Ondrej
Sokol Nemecká (odstúpené)
Tj Sokol Medzibrod
FK 1928 Jasenie
FK Železiazne Podbrezová

ZOSTAVA FK 34 BRUSNO-ONDREJ :
Teo Dobrík, Matej Macík, Jakub Šnírer, Zuzana Uhríková, Peter Kočický, Matúš Pikula, Lukáš Daučík

TRÉNER :
Milan Parobek

 

VÝSLEDKY :

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 50. kolo
FK – 34 Brusno – Ondrej   0 – FK SOKOL NEMECKÁ (odstúpené)

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 47. kolo
TJ Sokol Medzibrod  4 – FK – 34 Brusno – Ondrej

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 45. kolo
FK SOKOL NEMECKÁ (odstúpené)  0 – FK – 34 Brusno – Ondrej

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 40. kolo
FK – 34 Brusno – Ondrej  0 – FK SOKOL NEMECKÁ  (odstúpené)

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 39. kolo
FK 1928 Jasenie  3 – FK – 34 Brusno – Ondrej

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 38. kolo
FK – 34 Brusno – Ondrej  1 – FK Železiarne Podbrezová

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 37. kolo
TJ Sokol Medzibrod  1 – FK – 34 Brusno – Ondrej

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 35. kolo
FK SOKOL NEMECKÁ (odstúpené)  0 – FK – 34 Brusno – Ondrej
Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 33. kolo
FK Železiarne Podbrezová  2 – FK – 34 Brusno – Ondrej

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 30. kolo
FK – 34 Brusno – Ondrej  0 – FK SOKOL NEMECKÁ (odstúpené)

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 25. kolo
FK SOKOL NEMECKÁ (odstúpené)  0 – FK – 34 Brusno – Ondrej

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 24. kolo
FK – 34 Brusno – Ondrej  2 – FK 1928 Jasenie

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 23. kolo
FK Železiarne Podbrezová  2 – FK – 34 Brusno – Ondrej

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 22. kolo
FK – 34 Brusno – Ondrej  3 – TJ Sokol Medzibrod

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 20. kolo
FK – 34 Brusno – Ondrej  0 – FK SOKOL NEMECKÁ (odstúpené)

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 15. kolo
FK SOKOL NEMECKÁ (odstúpené)  0 – FK – 34 Brusno – Ondrej

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 14. kolo
FK – 34 Brusno – Ondrej  3 – FK 1928 Jasenie

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 13. kolo
FK Železiarne Podbrezová  5 – FK – 34 Brusno – Ondrej

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 12. kolo
FK – 34 Brusno – Ondrej  1 – 2 TJ Sokol Medzibrod

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 10. kolo
FK – 34 Brusno – Ondrej  0 – FK SOKOL NEMECKÁ (odstúpené)

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 9. kolo
FK 1928 Jasenie  5 – FK – 34 Brusno – Ondrej

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 8. kolo
FK – 34 Brusno – Ondrej  0 – FK Železiarne Podbrezová

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 7. kolo
TJ Sokol Medzibrod  2 – FK – 34 Brusno – Ondrej

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 5. kolo
FK SOKOL NEMECKÁ (odstúpené)  0 – FK – 34 Brusno – Ondrej

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 4. kolo
FK – 34 Brusno – Ondrej  3 – FK 1928 Jasenie

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 3. kolo
FK Železiarne Podbrezová  6 – FK – 34 Brusno – Ondrej

 

Prípravky – U11 – ObFZ BB, skupina C – 2. kolo
FK – 34 Brusno – Ondrej  2 – TJ Sokol Medzibrod