Turnaj prípraviek ObFZBB v Nemeckej 26.1.2020

2020 / 2021  PRÍPRAVKA – U11

OBFZBB skupina „C“

VÝSLEDKY :

Turnaj prípraviek ObFZBB v telocvični ZŠ v Nemeckej (26.1.2020)

Mužstvá :
Podkonice, Nemecká, Brusno, Medzibrod a Partizán Čierny Balog

Výsledky :
BRUSNO – Nemecká 8:1 (Ondrejkov 3, Chromek, Valach, Barla, Padúch, Krupa)
BRUSNO – Čierny Balog 2:0  (Ondrejkov 2)
BRUSNO – Medzibrod 5:1 (Sokol, Kovalík, Krupa2, Barla)
BRUSNO – Podkonice 3:1 (Ondrejkov, Padúch 2)

Umiestnenie :
1.miesto

Zostava :
Macák Lukáš, Chromek Michal, Padúch Tobias, Valach Andreas, Ondrejkov Lukáš, Hronec Samuel, Barla Matej, Kovalík Jakub, Sokol Juraj, Krupa Tomáš,

Tréner :
Mgr. Jaroslav Valach

Gratulujeme

zdroj článku : https://www.obfzbb.sk

„ObFZ Banská Bystrica už tradične každý rok v zimnom období organizuje pre mládež zimné halové turnaje. Konkrétne v poslednú januárovú nedeľu 26.1.2020 sa v telocvični v Nemeckej konali turnaje prípraviek, ročníkom narodenia 2009 a nižšie. Teší nás zvýšený záujem, kde sa oproti vlaňajšku prihlásilo viac družstiev a komisia mládeže, aj na základe pripomienok a návrhov klubov nakoniec zvolila formát, kde sa odohrali tri samostatné turnaje po piatich účastníkoch systémom každý s každým a dĺžka jedného stretnutia bola 1 x 15 minút bez striedania strán. Chlapci aj dievčatá ukázali svoje futbalové umenie v plnej kráse a zápasy mali dobrú úroveň. Zároveň z týchto chlapcov a dievčat vzíde výber ObFZ, ktorý nás bude reprezentovať dňa 14.4.2020 na turnaji oblastných futbalových zväzov vo Zvolene.

Skupina hraná od 9:00-12:00 hod.:

Konečné poradie:                                             body         skóre

1. FK – 34 Brusno – Ondrej                   12b.          17:3
  2. ŠK Partizán Čierny Balog                    7b.         17:4
  3. FK Podkonice                                      7b.          13:8
  4. FK Sokol Nemecká                              3b.          9:23
  5. TJ Sokol Medzibrod                             0b.          5:23

Výsledky zápasov: Brusno – Nemecká 7:1; Podkonice – Medzibrod 4:0; Čierny Balog – Brusno 0:2; Nemecká – Podkonice 3:6; Medzibrod – Brusno 1:5; Podkonice – Čierny Balog 2:2; Medzibrod – Nemecká 4:5; Brusno – Podkonice 3:1; Čierny Balog – Medzibrod 9:0; Nemecká – Čierny Balog 0:6.

O druhom a treťom mieste pri remízovom vzájomnom zápase rozhodlo skóre v prospech Čierneho Balogu.