Dorast postúpil na Lenivú loptu 2019

Dorast zastúpený (15-16ročnými) sa pokúsil postúpiť v kvalifikácii do súťaže mužských tímov Lenivá lopta 2019.
facebook Lenivá Lopta
„Z 2.miesta kvalifikácie postúpili na Lenivú loptu 2019 hráči Dorastu Brusno, po dramatickom víťaznom zápase s Hviezdičkami !!! V kvalifikácii padlo v 6 zápasoch spolu 21 gólov, čo je priemer 3,5 gólu na zápas. Chlapci nasadili gólovú latku vysoko. Pevne veríme, že to bude strelcom sypať aj v hlavnom turnaji.“

KVALIFIKÁCIA : (7.12.2019)
  www.lenivalopta.sk

HLAVNÁ SÚŤAŽ : (14.12.2019)

facebook Lenivá Lopta
„Dlhoočakávaný žreb Lenivej lopty 2019 je za nami. „Kocky sú hodené.“ Otvárací zápas obstará nováčik turnaja Dorast Brusno proti Expresu Hiadeľ, v B-skupine máme dvoch bývalých šampiónov Darebákov a Zhavranelých bratov, v C-skupine narazí Dinamo Oremlaz na Chorvátsku jazdu tretí rok po sebe, v D-skupine nás okrem iného čaká aj premiérový súboj obhajcov titulu Ofsajt Team proti víťazom z roku 2010 Kome !!!

DORAST BRUSNO – Express Hiadeľ 0:6
DORAST BRUSNO – Keia Kaha 0:2
DORAST BRUSNO – Dvakrát vedľa a raz mimo 0:6
Dorast v zložení Matúš Bráz, Samuel Strýček, Jakub Chromek, Samuel Dlhoš, Peter Kobzoš a Dominik Demeter, síce prehral všetky zápasy v základnej skupine, ale nastúpil proti fantastickým futbalistom a turnajovým legendám. Trojnásobným finalistom Keia Kaha, dvojnásobným šampiónom a držiteľom bronzu z tohto roku Expresu Hiadeľ a tohtoročným finalistom – Dvakrát vedľa a raz mimo. Chlapci hlavu hore. Všetko máte pred sebou. Nazbierali ste neoceniteľné skúsenosti a zanechali sympatický dojem. Držíme vám palce v ďalšom futbalovom raste. Dúfame, že vás súboje s hráčmi ako Gabriel Snitka, Marek Tešlár, Ján Tešlár, Maťo Sedliak, Filip Rafanides, Peter Vajda či Dávid Marko motivujú do ďalších tréningov.“

www.bbonline.sk