Kúpele Ultras

dňa 14.10.2018

Hrali sme zápas Brusno – Čierny Balog, na zápase bola početná skupina pravdepodobne kúpeľných hostí, ktorý chodili na naše tréningy a prišli nás povzbudiť aj na spomenutý zápas. Chcel by som im aj touto cestou zo srdca veľmi pekne poďakovať za skvelé povzbudzovanie, aj keď výkon nebol podľa predstáv. Milo nás prekvapili za všetku tú energiu ktorú nám dodávali.

„SOM RODÁK Z BRUSNA ALE TAKÉHOTO POVZBUDZOVANIE A VĎAKY SOM SA NIKDY NEDOČKAL.BOL SOM DOJATÝ, ŽE NIEČO TAKÉTO SA UDIALO. PATRÍ VÁM VEĽKÁ VĎAKA ODO MŇA AKO KAPITÁNA A BRANKÁRA, AKO AJ OD CHALANOV, KTORÝM TO TAKTIEŽ VEĽMI DOBRE PADLO. BOLO BY ÚŽASNÉ MAŤ TAKÝCHTO FANÚŠIKOV NA KAŽDOM ZÁPASE.EŠTE RAZ PATRÍ VÁM VŠETKÝM MOJA VEĽKÁ VĎAKA AJ CHALANOV, BUDEME SI TO PAMÄTAŤ CELÝ ŽIVOT. VÁM VŠETKÝM PATRÍ JEDNO OBROVSKÉ ĎAKUJEME“

PETER KAJDA A VŠETCI HRÁČI FK 34 BRUSNO