2018-2019 ObFZBB U11

2018 / 2019 – Jarná časť

PRÍPRAVKA U11 OBFZ-BB SKUPINA „C“

 

3 . Turnaj – ĽUBIETOVÁ  18.5.2019

FK 34 Brusno-Ondrej  2 : 0 OFK Slovenská Ľupča
G : ( 2x J.Chromek )
FK 34 Brusno-Ondrej  8 : 0  TJ Sokol Medzibrod
G : ( 2x M.Mlynarčík, L.Macák, M.Chromek, S.Krenn, Š.Seifert, A.Valach, T.Daučík, )
FK 34 Brusno-Ondrej  2 : 0  FK Baník Ľubietová
G : ( A.Valach, L.Macák )

HRÁČI : Macák Lukáš, Ondrejkov Lukáš, Krenn Simon, Šebeš Samo, Chromek Michal, Mlynarčík Marek, Seifert Šimon,  Chromek Ján, Daučík Tomáš, Valach Andreas, Chromek Matúš, Štulajter Filip
TRÉNER : Mgr. Jaroslav Valach


2 . Turnaj – MEDZIBROD  4.5.2019

FK 34 Brusno-Ondrej  1 : 1 OFK Slovenská Ľupča
G : ( T.Daučík )
FK 34 Brusno-Ondrej  4 : 0  TJ Sokol Medzibrod
G : ( M.Chromek, A.Valach 2x, T.Daučík )
FK 34 Brusno-Ondrej  2 : 0  FK Baník Ľubietová
G : ( T.Daučík, S.Krenn )

HRÁČI : Macák Lukáš, Krenn Simon, Chromek Matúš, Ondrejkov Lukáš, Šebeš Samo, Daučík Tomáš, Valach Andreas, Seifert Šimon, Štulajter Filip, Lehotský Marek, Mlynarčík Marek, Chromek Michal
TRÉNER : Mgr. Jaroslav Valach

Vždy aktuálne výsledky nájdete TU :

 


1 . Turnaj – BRUSNO  20.4.2019

OFK Slovenská Ľupča 2 : 0 FK 34 Brusno-Ondrej
FK 34 Brusno-Ondrej 7 : 0 TJ Sokol Medzibrod
G : ( M.Belica, J.Chromek, Š.Seifert, F.Štullajter, 3x T.Padúch )
FK 34 Brusno-Ondrej 5 : 1 FK Baník Ľubietová
G : ( T.Daučík, J.Chromek, T.Padúch, A.Valach )
OSTATNÉ VÝSLEDKY :
OFK Slovenská Ľupča 3 : 3 FK Baník Ľubietová
FK Baník Ľubietová 8 : 0 TJ Sokol Medzibrod  

 

HRÁČI : Lukáš Ondrejkov, Michal Belica, Tomáš Daučík, Ján Chromek, Matúš Jančo, Simon Krenn, Marek Mlynárčik, Tomáš Sanitra, Samuel Šebeš, Andreas Valach, Lukáš Macák, Michal Chromek, Matúš Chromek, Marek Lehocký, Tobias Padúch, Šimon Seifert, Filil Štulajter  
TRÉNER : Mgr. Jaroslav Valach

 

 



2018 / 2019 – Jesenná časť

PRÍPRAVKA U11 OBFZ-BB SKUPINA „C“

U11  HRÁČI :  Michal Belica, Lehocký Marek, Tomáš Daučík, Ján Chromek, Matúš Jančo, Simon Krenn, Marek Mlynárčik, Tomáš Sanitra, Semuel Šebeš, Andreas Valach, Macák Lukáš, Padúch Tobias, Ondrejkov Lukáš
TRÉNER : Mgr. Jaroslav Valach

Výsledky nájdete TU :

NAŠI STRELCI

meno :gólov :
Valach Andreas5
Daučík Tomáš 3
Belica Michal1
Chromek Ján1
Mlynárčik Marek1
Macák Lukáš1
Lehocký Marek1
Padúch Tobias2


Mužstvá v súťaži :  FK34 Brusno Ondrej, FK Baník Ľubietová, TJ Sokol Medzibrod, OFK Slovenská Ľupča
Hrací režim : Turnajový spôsob

Turnaj : 15.9.2018  10:30 hod v BRUSNE
….
 Turnaj v roku 2019 :  20.4.2019  10:30 hod v BRUSNE (predbežne)

 


 

Pri zobrazení fotografie s galérie, je pod obrázkom možnosť automaticky prehliadať a zobraziť informácie. „i“


Ďalšie fotografie nájdete na strankach Google + (ak ich google nerzusi :-))

BRUSNO – Mladé futbalové nádeje