2016 Turnaj O pohár starostky obce Brusno

2016 Turnaj prípraviek

„O pohár starostky obce Brusno“

FOTKY turnaj

FOTKY turnaj 2

FOTKY vyhodnotenie

Dňa 20.6.2015 v sobotu ŠK CVČ Brusno zorganizovalo turnaj prípraviek U-11 (nar.2004 a ml.) na ihrisku FK 34 Brusno. Bol to 0.ročník turnaja pre chlapcov, ktorí v kategórii prípraviek končia a pokračujú v kategórii U-13, mladší žiaci. Veríme, že toto podujatie nájde svoje pokračovanie aj v budúcom roku a opäť pod záštitou starostky obce Brusno pani Viery Krakovskej.
Na turnaji sa zúčastnilo 8 družstiev prípraviek: ZP Šport Podbrezová, FŠMH (Futbalová Škola Mareka Hamšíka) Jupie Badín BB, ŠK Partizán Č.Balog, ŠK Selce, OFK Slovenská Ľupča, FK Baník Ľubietová, ŠK CVČ Brusno-čiernobieli a modrí.Hralo sa v dvoch skupinách po 4 družstvá. Zo základných skupín postúpili dvaja do skupiny o 1.-4.miesto a 3. a 4. v skupine hrali ďalej o 5.-8.miesto.

Výsledky:

„A“ skupina – zápasy
Ľubietová – Brusno ČB 0:2
Selce – Jupie 0:4
Brusno ČB – Selce 4:0
Jupie – Ľubietová 5:0
Jupie – Brusno ČB 2:0
Ľubietová – Selce 0:3

„B“ skupina – zápasy
SL.Lupča – Č.Balog 0:5
Podbrezová – Brusno M 6:0
Č.Balog – Podbrezová 0:2
Brusno M – Sl.Lupča 1:4
Brusno M – Č.Balog 0:3
Sl.Lupča – Podbrezová 0:6

Poradie v skupine A: 1. Jupie (9b), 2. Brusno ČB (6b), 3. Selce (3b), 4. Ľubietová (0b)
Poradie v skupine B: 1. Podbrezová (9b), 2. Č.Balog (6b), 3. Sl.Lupča (3b), 4. Brusno M 0b)

Skupina 5.-8.-zápasy

Brusno M – Selce 0:1
Sl.Lupča – Ľubietová 2:3
Selce – Sl.Lupča 3:0
Ľubietová – Brusno M 0:1

Skupina 1.-4.-zápasy

Č.Balog – Jupie 0:3
Podbrezová – Brusno ČB 4:0
Jupie – Podbrezová 0:1
Brusno ČB – Č.Balog 3:1

Pozn.: Do oboch skupín si každé družstvo (ne)prinieslo body zo základných skupín zo zápasu s tímom, ktorý postúpil do rovnakej skupiny.

Konečné poradie:

1. ZP Šport Podbrezová
2. FŠMH Jupie Badín Banská Bystrica
3. ŠK CVČ Brusno čiernobieli
4. ŠK Partizán Č.Balog
5. ŠK Selce
6. OFK Slovenská Ľupča
7. FK Baník Ľubietová
8. ŠK CVČ Brusno modrí

Brusno reprezentovali:

ŠK CVČ Brusno čiernobieli (2004):
Živický Adam, Oravec Matúš, Hronček Tomáš, Strýček Samuel, Chromek Jakub, Hohoš David, Studený Michal

ŠK CVČ Brusno modrí (2005-2007):
Belica Peter, Kubančík Adrián, Rusina Michal, Kvačkaj Nikolas, Chromek Matej, Zázrivec Tadeáš, Seifert Matúš, Kurňava Dominik, Vojvoda Peter

Poďakovanie:
Na záver by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k organizácii turnaja. Menovite p.Viere Krakovskej za prevzatie záštity nad turnajom a finančnú podporu, Paťovi Paliderovi, Maťovi Parobekovi, Maťovi Strýčekovi a Jankovi Kajdovi za športovo-technickú pomoc (príprava ihriska, šatní, hlásenie výsledkov, rozhodovanie, foto a iné) a taktiež p. Danke Parobekovej za zdravotnícky dozor. Verím, že sa nám podobnú akciu podarí zorganizovať aj na budúci rok (s menšími organizačnými chybami-ako napr.bufet) a príde nás podporiť opäť aspoň toľko rodičov, koľko ich prišlo teraz.

(24.6.2015)
Chromek Pavol, organizátor turnaja