2012-2013 III.liga „C“ U15

2012-2013 III. liga skupina „C“ – U15

– Postup do II.ligy U15 – „BEZ STRATENÉHO BODU“

Tréner : Igor Hraško (tréner), Mgr.Patrik Palider (tréner), M.Kelemach ml. (vedúci mužstva)

Hráči : Lukáš Kadlec, Juraj Zrubák, Denis Vágner, Jakub Štubniak, Lukáš Haviar, Erik Kelemach, Miroslav Bartoš, Adam Pančuška, Filip Slebecius, Patrik Ďuriančík, Ján kobiznák, Šimon Gregor, Kamil Málik, Róbert Studený

1.  FK 34 Brusno – Ondrej  13 13 0 0 77:7 39
2.  MFK SPARTAK Hriňová   13 11 0 2 66:17 33
3.  OTJ Hontianske Nemce  12 9 0 3 27:12 27
4.  Baník Štiavnické Bane   11 8 0 3 35:18 24
5.  OFK Slovenská Ľupča    13 5 3 5 39:27 18
6.  PS Hliník nad Hronom   12 5 2 5 20:34 17
7.  MFK Banská Bystrica    13 4 1 8 23:27 13
8.  Slovan Kúpele Sliač     10 4 0 6 20:21 12
9.  ŠKF Kremnica             12 3 2 7 22:35 11
10. Šľachtiteľ Vígľaš Pstruša 11 2 1 8 12:52 7
11. Prameň Kováčová      13 1 2 10 8:53 5
12. Jupie B. Bystrica – Podlavice B 11 1 1 9 9:55 4

 Tabuľka po jesennej časti :

1 FK 34 Brusno – Ondrej 11 11 0 0 69:7 33
2 MFK SPARTAK Hriňová 13 11 0 2 66:17 33
3 OTJ Hontianske Nemce 12 9 0 3 27:12 27
4 Baník Štiavnické Bane 11 8 0 3 35:18 24
5 OFK Slovenská Ľupča 12 5 2 5 37:25 17
6 PS Hliník nad Hronom 12 5 2 5 20:34 17
7 MFK Banská Bystrica 12 4 1 7 23:25 13
8 Slovan Kúpele Sliač 10 4 0 6 20:21 12
9 ŠKF Kremnica 11 3 1 7 20:33 10
10 Šľachtiteľ Vígľaš Pstruša 11 2 1 8 12:52 7
11 Prameň Kováčová 12 1 2 9 8:47 5
12 Jupie B. Bystrica – Podlavice B 11 1 1 9 9:55 4

Zápasy a výsledky :

1. kolo – So 18.8. o 10:00 Hliník n. Hr. – Brusno 0:8
2. kolo – So 25.8. o 10:00 Brusno – Kováčová 12:1
3. kolo – So 1.9. o 10:00 Kremnica – Brusno 1:4
4. kolo – So 8.9. o 10:00 Brusno – MFK B. Bystrica 2:0
5. kolo – So 15.9. o 10:00 JUPIE BB – B – Brusno 0:13
6. kolo – So 22.9. o 10:00 Brusno – Hriňová 4:2
7. kolo – So 29.9. o 10:00 H. Nemce – Brusno 1:6
8. kolo – So 6.10. o 10:00 Vígľaš – Pstruša – Brusno 0:7
9. kolo – So 13.10. o 10:00 Brusno – S. Ľupča 3:0
10. kolo – Ne 21.10. o 10:00 Sliač – Brusno 2:5
11. kolo – So 27.10. o 10:00 Brusno – Š. Bane
12. kolo – So 6.4. o 10:00 Brusno – Hliník n. Hr.
13. kolo – So 13.4. o 10:00 Kováčová – Brusno
14. kolo – So 20.4. o 10:00 Brusno – Kremnica 5:0
15. kolo – So 28.4. o 10:00 MFK B. Bystrica – Brusno
16. kolo – So 4.5. o 10:00 Brusno – JUPIE BB – B
17. kolo – So 11.5. o 10:00 Hriňová – Brusno
18. kolo – So 18.5. o 10:00 Brusno – H. Nemce
19. kolo – So 25.5. o 10:00 Brusno – Vígľaš – Pstruša
20. kolo – So 2.6. o 13:00 S. Ľupča – Brusno
21. kolo – So 8.6. o 10:00 Brusno – Sliač
22. kolo – So 15.6. o 10:00 Š. Bane – Brusno

 

zdroj : https://fkbrusno.weblahko.sk/